Realizace

Realizace krok za krokem

Kontaktujte nás a  domluvíme si schůzku.

Navštívíme Vás, představíme Vám možnosti našeho PDS a Vy nám nastíníte Vaše představy a potřeby.
Společně si ujasníme, která data jsou pro Vás důležitá. Monitorovaná data lze umístit na server přímo u Vás, nebo se mohou ukládat na Cloud. Dále probereme, jak bude vypadat vizualizace a jak chcete s daty pracovat. Získaná data lze také exportovat a využít je v dalších podnikových systémech. PDS umí posílat vyhodnocovací i upozorňovací e-maily, SMS, ale i telefonovat v předem definovaných případech. Docílíte okamžité informovanosti o havarijních stavech a dalších důležitých událostech.

Prohlédneme si Vaše stroje/technologie a navrhneme technické řešení.
Náš PDS systém je velmi flexibilní, dokážeme se napojit na moderní řídící systémy, ale dokážeme třeba stroj, ať už je „nový“ nebo „starý“, osadit tou nejmodernější senzorikou. PDS se však neomezuje pouze na monitoring dat strojů a technologií, ale může být zároveň i řídícím, kontrolním nebo signalizačním systémem. To lze dobře využít třeba na poka-yoke pracovištích, kde Vám pomůže zvýšit opakovatelnost, kvalitu a splnit zákaznické audity.

Na základě předchozích kroků Vám vyhotovíme nabídku, která bude odpovídat přesně tomu, co potřebujete.
Po odsouhlasení nabídky se domluvíme na časovém průběhu hladké realizace. Dbáme na to, abychom PDS zvládli implementovat co nejrychleji a nedocházelo k omezení Vaší běžné činnosti.

Jakmile bude vše nainstalováno/hotovo, tak už bude na Vás jak výstupy a hodnoty z PDS využijete. 
Díky  zavedení PDS nejen ušetříte, ale zároveň odhalíte, co jste o svých strojích či technologiích ani netušili.

PDS je velmi flexibilní a je připraven růst s Vašimi novými požadavky. 

Pokud v budoucnu zjistíte, že potřebujete ještě něco dalšího – zvládneme to!